ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
Ak Partili Ökten’e Yeni Görev | AJANS POLİTİK
 
Ak Partili Ökten’e Yeni Görev

AK Parti Mersin Milletvekili Çiğdem Münevver Ökten’e, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu’nda yeni görev verildi.

AK Parti Mersin Milletvekili Münevver Ökten’e, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu’nda yeni görev verildi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Ökten Bakanlar Kurulu’nda yapılan değişiklikle boşalan Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı için yapılan seçimde, üyelerin oylarıyla komisyon sözcülüğüne seçildi.

Ökten, yaptığı açıklamada "Önceliğimiz, geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımızın en iyi şekilde yetişmelerini sağlamak ve bu amaç uğruna çaba göstermektir. Komisyon olarak hep birlikte ülkemizin yararına çalışmalar yapacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.


 
 
 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2019 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA