ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
TAT: HERKES ADAY OLABİLİR ... | AJANS POLİTİK
 
TAT: HERKES ADAY OLABİLİR ...

MHP’de aday arayışları hız kazandı ...

 Partisinin Tarsus’ta düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında konuşan İl Başkanı Tat, yarışı seven biri olduğunu dile getirerek; “Ben dahil Mersin Büyükşehir için üç kişinin ismi daha geçiyor. Biz bu yarışta dünden bugünü kadar hep vardık. Herkes kendine bakacak, ben yarım kalan işimi bitirmek için Mersin Büyükşehir adayım” dedi.

Tat, “Her zaman olduğu gibi kongrelerden güçlü çıkan Milliyetçi Hareket partisi tüm partilere bir kez daha örnek olmuştur.  2012 yılı Milliyetçi Hareket Partisi için bir yapılanma yılı olmuştur. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Partililerimizle, halkımızla sık sık bir araya geliyoruz. 2013 Ocak ayında tüm Mersin ve ilçelerinde yoğun faaliyetlerimiz olacak.”dedi.

2009 yılında Mersin Büyükşehir’e aday olduğunu hatırlatan Tat, “2009’da da iddialıydık. Mersin ve ilçelerini kazanacaktık. Hedefimiz buyduk. Büyük oranda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Oylarımızda büyük bir artış olmasına rağmen az bir oy farkıyla seçimleri kaybettik. Ama mücadelemizi kaybetmedik. Mersin Büyükşehir’e yine adayız. Bu kez yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Bu yüzden herkes kendine bakacak. Biz bu yarışta dünden bu kadar hep vardık.”dedi.

Tat’a, Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın Mersin Büyükşehir belediyesi  aday adaylığı da  soruldu. Tat, “Düşünmüş, taşınmış, karar vermiş olabilir, karşı değilim. Ben dahil Mersin Büyük Şehir için üç kişinin ismi geçiyor. Önümüzdeki günlerde bu sayı artabilir de, ben yarışı severim. Bu hareket için de çok yarıştım. Biz Mersin’de yıllardır siyasetin içindeyiz. Çok acı günler yaşadık. Bugün siyasetimize devam ediyoruz. “şeklinde konuştu.


 
 
 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2019 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA