ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
Mersin Büyükşehir Temizlik Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor | AJANS POLİTİK
 
Mersin Büyükşehir Temizlik Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam EdiyorMersin Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminde toplum sağlığını ön planda tutarak temizlik, dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
Koronavirüs salgını dolayısıyla hergün yüzlerce testin yapıldığı, pandemi sürecinde bölgenin en sık kullanılan sağlık merkezleri arasında yer alan Tarsus Devlet Hastanesi’nin acil girişi, pandemi testlerinin yapıldığı hastane bahçesindeki çadır alanı, bahçe bölümü ve hastaneye bağlanan tüm yollar Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü temizlik ekipleri tarafından akşam saatlerinde dezenfekte edildi.
 
Çalışmalar kapsamında, koruma giysili onlarca personel, hasta acil girişi ve çevresinde temizlik, dezenfeksiyon ve ilaçlama faaliyeti gerçekleştirdi.
 
3 arazöz ve 2 süpürge makinasınında kullanıldığı çalışmalar kapsamında Tarsus’ta yine gün içerisinde en çok yoğunluğun oluştuğu bankalar caddesi ile merkez PTT binasının önünde de Büyükşehir ekiplerince temizlik ve yıkama yapıldı.
 
Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü Koordinatörü Ali Boltaç, pandemi süreci boyunca sürekli olarak dezenfekte ve temizlik çalışması yapıldığını ve program dahilinde sorumluluk alanlarındaki tüm noktalarda ve hassas bölgeler aynı şekilde işlem yürütüleceğini kaydetti.


 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2020 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA