ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
Erdemli Belediyesi Pazar Yerlerini Dezenfekte Etti | AJANS POLİTİK
 
Erdemli Belediyesi Pazar Yerlerini Dezenfekte Etti

Yeni tip koronavirüse (COVID-19) karşı tedbirlerini en üst seviyede tutan Erdemli Belediyesi, ilçedeki pazar yerlerini dezenfekte etti.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de tehdit eden koronavirüs ile (COVID-19) mücadele kapsamında her türlü tedbiri alarak hummalı bir şekilde çalışmalarını yürüten Erdemli Belediyesi, kapalı pazar yerlerini dezenfekte etti. Erdemli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hijyenik solüsyonla pazar yerlerinin temizliğini yaparken, ilçe genelinde cadde, sokaklar, parklar, otobüs durakları, vatandaşların direkt etkileşim içerisine girdikleri her noktada periyodik olarak dezenfekte işlemini sürdürüyor.

 

Tollu: “Bu Virüs Belasını El Birliği İle Aşacağız”

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, vatandaşların sağlığının korunmasına yönelik tedbirleri üst seviyede tuttuklarını belirterek, "Hemşerilerimizin pazar alışverişlerini daha sağlıklı, hijyenik ve güvenli ortamda yapmaları için pazar yerlerinde periyodik olarak dezenfekte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu süreci çok dikkatli ve hijyen kurallarına uygun hâlde geçirelim istiyoruz. Bu vesileyle de gece gündüz toplumun sağlığı için mesai harcayan personellerime teşekkürlerimi iletiyorum. Amacımız; Erdemlimizde topyekûn önlem alarak tamamen hijyenik koşullarda bir Erdemli sağlamaktır. Salgının küresel, mücadelenin ulusal olduğunu unutmayalım. Bu sorunu da yine el birliği içinde hep birlikte aşacağız’’ diye konuştu.

 

Yetkililerden alınan bilgiye göre; vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlara el dezenfektan kutuları yerleştirildiği belirtildi. Cadde cadde, sokak sokak gezen belediye ve zabıta ekipleri de anonslarla vatandaşlara hijyen ve kısıtlamalar konusunda uyarılarını sürdürürken, "Evde Kal" çağrısı yapıyor.


 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2020 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA