ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
OKUL İHTİYAÇLARINI BAŞKAN TARHAN TAMAMLADI | AJANS POLİTİK
 
OKUL İHTİYAÇLARINI BAŞKAN TARHAN TAMAMLADI

Mezitli’nin Çamlıca Mahallesinde yaşayan bir grup öğrenci, okul ihtiyaçlarını içeren bir mektup yazarak, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’a ulaştırdı.

Mezitli’nin Çamlıca Mahallesinde yaşayan bir grup öğrenci, okul ihtiyaçlarını içeren bir mektup yazarak, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’a ulaştırdı. İçerisinde küçük notlar şeklinde mektup alan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, hemen harekete geçerek kısa sürede eksiklerin tamamlanmasını sağladı. Daha sonra Çamlıca Mahallesinde oturan çocuklarla, muhtar Abdurahman Maruk aracılığı ile irtibata geçen Başkan Tarhan, çocuklara kırtasiye malzemelerini kendi elleriyle dağıttı.

‘EKSİKLERİMİZİ BAŞKANIMIZDAN İSTEDİK’

Kalem, defter çanta gibi ihtiyaçlarını Başkan Tarhan’dan alan çocuklar teşekkür ettiler. Mahallede birkaç arkadaşlarıyla birlikte eksik olan okul ihtiyaçları için Başkan Tarhan’dan yardım istemeye karar verdiklerini ifade eden çocuklar, “Mahallemize ve okulumuza geldiğinde Başkanımızla karşılaşmıştık. Bizimle yakından ilgilenmesi ve isteğimiz olduğunda kendisine ulaşmamızı söylemesi üzerine cesaret bularak mektup yazmaya karar verdik. Sonra çevremizde bizim gibi ihtiyacı olduğunu bildiğimiz arkadaşlarımızdan da notlar alarak mektubu gönderdik. Kısa süre sonra muhtarımız bize gelerek Başkanımızın cevap verdiğini ve bizzat kendisinin gelerek kırtasiye malzemeleri dağıtmak istediğini söyledi. Çok mutlu olduk. Bugün de eksik olan kırtasiye malzemelerimize kavuştuk. Kendisine her zaman olduğu gibi gösterdiği yakınlık nedeniyle teşekkür ederiz” dediler.

ÇOCUKLARIN YAZDIĞI NOTLAR BENİ DUYGULANDIRDI

Kentte yaşayanların eğitiminin önündeki engellerin kaldırılması için tüm çabayı sarf ettiklerini dile getiren Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan da, “Elimizden geldiğince sık sık mahallere ve okullara yaptığım ziyaretlerde tespit ettiğim eksiklerin giderilmesini sağlıyorduk. Bu kez, bir mektup içerisinde küçük küçük notlar görünce çok duygulandım. Okulların kapanmasına az kalmasına rağmen öğrencilerimizin bazılarının hala kırtasiye, çanta gibi sıkıntılar çekmeleri üzücüydü. Kısa sürede bu medeni cesareti göstererek bana ulaşan çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayarak kendilerine ulaştırdım. Ben de bizzat kendileri ile tanışmak ve gösterdikleri cesaret nedeniyle teşekkür etmek istedim” diye konuştu.


 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2020 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA