ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
İzol: "Türkiye Ekonomisinin Büyümesi Bizleri Sevindiriyor" | AJANS POLİTİK
 
İzol: "Türkiye Ekonomisinin Büyümesi Bizleri Sevindiriyor"

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Mehmet Serkan İzol, büyümenin ülke ve iş insanları açısından sevindirici olduğunu söyledi.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2017 yılının son çeyreğine ilişkin Gayri Safi Yurtiçi Hasıla verilerini açıkladı. Buna göre Türkiye, 2017 yılında rekor kırarak yüzde 7.4 büyüdü. Bu büyümenin hem ülke hem de iş insanları açısından sevindirici olduğunu dile getiren Mersin GİAD Başkanı İzol, "Türkiye’nin ekonomik açıdan büyümesi iş insanlarını sevindiriyor. TÜİK’in açıkladığı veriler ile birlikte ülkemize olan güvenimiz her geçen gün artıyor ve yatırım odaklı çalışmalarımız devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ülkemizin içinde bulunduğu tüm şartlara rağmen Mersin GİAD üyelerimiz ile birlikte yatırımlarımıza devam ettik. Türkiye yatırımlarla büyüyecek ve kalkınacaktır. Bu kalkınmanın en büyük destekçilerinin bizler olduğunun bilincinde olarak yatırımlarımıza geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hız kesmeden devam edeceğiz. Kentimize yön veren STK konumunda olan derneğimiz, Mersin’e büyük yatırımlar yapan üyelerimizden oluşan büyük bir ailedir. Biz bu aile bilinci ile hareket ederek ülkemizin kalkınması adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ülkemize olan güvenimiz tamdır" dedi.

 

"Yatırımlar artış gösterdikçe Türkiye kazanacak"

 

Türkiye ekonomisinin yatırımlarla büyüyeceğinin altını çizen İzol, "Türkiye her geçen gün planlı bir şekilde büyüme gösterdiğini tüm dünyaya gösteriyor. Türkiye’nin bu çizgisinin istikrarlı sürmesi adına yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Yatırımcılarımız yatırım yapmaktan ve istihdama katkı sunmaktan çekinmemelidir. Bizler iş dünyası ve Mersin GİAD ailesi olarak yatırımlarımıza hız kesmeden emin adımlarla devam ederek ülkemizin kalkınması ve istikrarı sürdürebilmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her yeni yatırım yeni bir istihdam demektir" ifadelerini kullandı.

 


 
 
 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2019 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA