ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
Kocamaz, Tarsus’ta muhtarlarla buluştu | AJANS POLİTİK
 
Kocamaz, Tarsus’ta muhtarlarla buluştu

MERSİN Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Tarsus’ta düzenlenen yemeğe katıldı.

               MERSİN Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Tarsus’ta düzenlenen yemeğe katıldı. 
              Tarsus ve Çamlıyayla muhtarları ile bir araya gelen Başkan Kocamaz, daha önce uzun süre belediye başkanlığı yaptığı Tarsus'la ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Kocamaz "20 yıl Tarsus’ta hiçbir mahalle ayrımı yapmadan, birleştirme arzusunda olduk. Amacımız herkesi ortak bir paydada buluşturmak oldu. 20 yıl sizlerle beraber bu kente hizmet ettik. Şu anda da Mersin’in geneline hizmet vermeye çalışıyoruz" dedi.
                 CAN'DAN MUHTARLARA TELEFON
                Yemeğe katılan Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can da 179 mahalle muhtarına telefon armağan edeceğini söyledi. Can, verilecek telefonlar muhtarların belediye daire amirleri ve kendisiyle ücretsiz görüşebileceğini kaydetti. 


 
 
 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2019 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA