ANASAYFA   HABER ARŞİVİ   ÖZEL HABER   GÜNCEL   YEREL YÖNETİMLER   POLİTİK PORTRELER   KÜLTÜR SANAT   EKONOMİ   VİDEO HABER
 
 
Başkan Tollu’dan Başarılı Öğrencilere Ödül | AJANS POLİTİK
 
Başkan Tollu’dan Başarılı Öğrencilere Ödül

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, 2014 YGS’de ilk 5 bine giren öğrencileri altınla ödüllendirdi.

2014 YGS’de ilk 5 bine giren öğrencileri altınla ödüllendiren Erdemli Belediyesi, eğitime her zaman destek olduğunu bir kez daha gösterdi. Yapılan ödül töreninde konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, gençlerin gösterdiği bu başarının Erdemli’nin başarısı olduğunu söyledi. Bu gençlerin Erdemli’nin geleceği olduğunun altını çizen Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Gençlerimizin ve çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim almaları için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Çünkü kaliteli bir eğitim kaliteli nesiller demektir, kaliteli nesil de kaliteli ve gelişmiş Erdemli demektir. Biz bu düşüncelerle okullarımıza ve öğrencilerimize her türlü desteği yapıyoruz. Bütün okulların bahçe düzenlemesini yaptık, asfalt ve parke ihtiyaçlarını karşıladık, bahçelerini banklarla süsledik ve oyun grubu kurduk, bunun yanı sıra tüm okul yollarını yeniden düzenleyerek, öğretmenleri ve öğrencileri, tozlu-çamurlu yollardan kurtardık. Üniversite sınavlarına girecek olan tüm öğrencilerimize her yıl ücretsiz sınav kitabı dağıttık. İhtiyaç sahibi öğrencilerimizi ücretsiz dershaneye gönderdik. Tüm bunları bu ülkenin geleceği için, kendi geleceğimiz için yaptık, bu çerçevede eğitime desteğimiz sonuna kadar devam edecektir. Biz üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapıyoruz. Ancak eğitimi bir bütün olarak ele almalıyız, bu kapsamdaöğrencilere, öğretmenlere ve ailelere de birçok görev düşüyor.” Öğrencilere ve velilerine ödüllerini takdim eden ve öğrencilerin daha çok çalışması gerektiğini ifade eden Tollu, devletin ve milletin geleceğinin öğrencilerin elinde olduğunu dile getirerek, bunun büyük bir sorumluluk olduğunu ve bu sorumluluğun herkesçe öğrencilere aşılanması gerektiğini belirtti. Öğrencilere başarılarının devamını dileyen Tollu, hazır bulunan öğrenci velileri ve öğretmenlerine de böyle başarılı gençler yetiştirdikleri için takdir ve teşekkürlerini sundu. Başkan Tollu, tam burslu Koç Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazana ve Erdemli birincisi olan İrem Şen isimli öğrenciye dizüstü bilgisayar armağan ederken,ayrıca başarılarından dolayı da Erdemli İMKB Fen Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin Demir ve Beden Eğitimi Öğretmeni Cengiz Kılıç’a plaket takdim etti.


 
 
 

 

 
ANASAYFA    |    İLETİŞİM    |    KÜNYE   |    SIK KULLANILANLARA EKLE    |    GİZLİLİK İLKELERİ

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
ajanspolitik.com © Copyright 2013-2019 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA